Скоро у продажі Aelion A300

Скоро у продажі Aelion A300

Aelion A300 простий і надійний мобільний телефон на дві SIM-карти. Оснащений Bluetooth, FM-приймачем, музичним плеєром, відеоплеєром, і іншими функціями.

 

Достатьно великі кнопки з чіткими символами зроблять набір смс і телефонних номерів легким і швидким. Інтуїтивно зрозуміле меню полегшить роботу з телефоном, який стане Вашим незамінним помічником.

 

Оснащення телефону Aelion A300 двома слотами для SIM-карт дозволяє використовувати два телефонні номери на одному апараті. Таке рішення дозволить економити за рахунок різниці в тарифах мобільних операторів. Власник може зберегти контакти, викликаючи їх з різних сім-карт в подальшому.

 

Максимально просте у використанні меню телефону і інтуїтивно зрозумілі функції будуть гідно оцінені покупцями, які цінують класичні мобільні телефони і з недовірою ставляться до сенсорних гаджетів.

 

Телефон відмінно лежить в руці, зручний у використанні, корпус виконаний з матеріалів, які не будуть ковзати в руках. Aelion A300 ідеальний вибір, для людей, перш за все, яким потрібен зручний і не складний засіб мобільного зв'язку.

 

20 жовтня очікується старт продаж мобільного телефону Aelion A300, стежте за новинами.

 

Неділя, 01 жовтня 2017 12:50

Популярні новини

читайте також: